Taneční a fitness program ve vašem obejváku

ONLINE CVIČENÍ ZUMBA, POSILOVÁNÍ, CUBANO
ZA NEJLEPŠÍ AKTUÁLNÍ CENU
POJĎ SE HÝBAT BEZ RIZIKA
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
VÝHODY ONLAJNU S LŮCOU A MARY
1. JEDINEČNOST
Jsme jiné. Chyběl nám u nás program, který by společně s formováním postavy, poskytl i pořádnou dávku energie, srandy a nakažlivého smíchu. S námi vás ta dřina bude fakt bavit!
2. KOMPLEXNOST
Propojujeme hubnutí, zpevňování, protažení a zdravý jídelníček. Tělo je naše schránka, o kterou je třeba starat se nejen zvenčí, ale i zevnitř. To my dobře víme a snažíme se vám co nejvíce našeho "know how" předat.
3. KVALITA
Všechny své lekce vedeme profesionálně a s ohledem na vaše zdraví. Pravidelně se školíme a přinášíme tak čerstvý vítr do světa fitness přímo do vašich obýváků.
4. ÚSPORA
Šetříme vám čas i peníze. Jednoduše a z pohodlí vašeho domova cvičíte během pár vteřin. Nemusíte nikam dojíždět a kupovat si drahé permice. Nemusíte řešit co na sebe a jestli se někdo dívá. Vše ONLAJN a za pár kaček.
Kdo je Lůca a Mary
0
 Advanced issue found
1
0
 Advanced issue found
1
0
 Advanced issue found
 
Matky projektu CVIČKY ONLAJN
Lůca a Mary jsou dvě nejlepší kámošky, milující matky, tanečnice a trenérky. Spojuje je nejen smysl pro humor, ale také velká touha předávat dál svou pozitivní energii a zkušenosti.

A proto se rozhodly založit společný projekt CVIČKY ONLAJN, kde nezáleží na věku, konfekční velikosti, ani úrovni fyzické kondice, ale na radosti z pohybu.

Děkujeme, že se stáváte součástí našeho snu.
0
 Advanced issue found
 

CO ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Aneta Marešová

Super cviceni se super babama ❤ moje nej nej je zumba, posilko, spalovacka..vyhovuje mi zivejsi a narocnejsi cviceni, kdy se vybiju, jak potrebuju...a na holky se jeste skvele kouka..Poradna a odpovedi na konkretni dotazy je taky moc fajn! 👍 dekuji vaaam..🍀

Tereza Kristek

Lucka a Mary jsou dle mého názoru: nadšené, ve svém oboru vzdělané a energii dodávající instruktorky. Svou práci, své hobby, dělají s láskou, rozumem, kreativitou a originalitou. Velice oceňuji rozmanitost a "nadupanost" lekcí, skvělý výběr hudby, jejich lehkost při cvičení, přirozenost a humor. Co chci určitě vyzdvihnout, je jejich schopnost NASLOUCHAT - vždy se snaží vyjít vstříc svým klientům. Cvičit s Luckou a Mary má smysl! 🙂🦄

Terka Kyriánová

Boží mícy👯‍♀️😻😻 který mě jako jediný donutily zvednout se z gauče a začít doma cvičit 💃🏽😜💪🏽 Za mě- hurá do toho- víceméně za “pár peněz” máte kompletní dvojici krásných fitnessTanečnic v akci 2v1- a to ber!!! ♥️💃🏽🔝
"Chyběl nám u nás program, který by společně s formováním postavy, poskytl i pořádnou dávku energie, srandy a nakažlivého smíchu."
Lůca a Mary
CVIČKY ONLAJN
ZÍSKEJTE PŘÍSTUP K LEKCÍM  OD 590 399 KČ

NA JAKÉ LEKCE ONLAJN SE MŮŽETE S NÁMI TĚŠIT?

ZUMBA FITNESS

Jsi připravena zažít největší fitness taneční párty u sebe doma? To přesně tě čeká po kliknutí na tuto lekci. Zumba je zábavná, veselá, hravá i divoká. Můžeš být sexy, romantická i pěkně drsná. Díky střídání tanečních stylů a choreografií zažiješ opravdu všechny možné pocity, které ti změní špatný den na ten nejlepší v životě. Štěstí! Uvolnění! Sranda! Spalování! Přidej se a nebudeš chtít přestat.

CUBANO DANCE

Svůdné a ladné pohyby naučíme každého. Tato lekce je plná smyslných tanečních stylů, jako je salsa, merengue, bachata, chacha, reggaeton a další. Cubano mohou tančit všechny věkové kategorie, protože je nenáročné na techniku. A má to i další velkou výhodu. Nejste vázáni na partnera a tančit ho můžete sólo. A co je hlavním cílem této lekce? Rozvlnit boky, uvolnit celé tělo, ale především dodat svým pohybům ženskost, eleganci a spojit vlastní prožitek s emocí.

POSILOVÁNÍ

Štíhlý pas a zadek snů? Krásné a pevné paže, zdravě vypracovaná záda, nebo sexy ženské nožky? To vše vám v našem posilovacím programu slibujeme. Nebude to procházka růžovým sadem, ale všichni jistě známe onu oblíbenou větu "Ono se to samo neudělá"! Zaručujeme vám profi přístup, propracované cviky a povzbuzení po celou dobu lekce, která zahrnuje zahřátí, spalování, posílení, zpevnění a protažení. 

VŠECHNOPÁRTY

Po velkých ohlasech na "3v1" jsme se rozhodly pro pravidelné zařazení lekce, kde zažijete a vyzkoušíte vše! Zábavu a propocení triček u veselé Zumby, posílení problémových partií v posilovací části lekce a jemné zakončení v podobě krásného Cubana dance. Jediná příležitost, jak získat vše v jedné lekci, je zachovat nám přízeň a každý měsíc si pustit párty, která nemá obdoby. Všechnopárty! 
Vaše CVIČKY ví jak na vás!  ;)

CO ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

CO TO STOJÍ? 

Aktuálně si můžete si vybrat od 399 Kč za měsíc.
Nejvýhodnější nabídka platí už jen:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Nejlepší cena - archiv 14 dnů
399 Kč
Měsíční členství, placeno vždy na 30 dnů dopředu.
 • Zahrnuje minimálně 3 lekce týdně (Zumba Fitness, Cubano Dance, Posilovací lekce)
 • Všechnopárty 1x měsíčně
 • Přístup do archivu lekcí maximálně 14 dnů zpětně
 • Vždy čerstvé nové lekce plné srandy a pohybu
 • Vše ve FullHD, vhodné i pro vaši Smart televizi
 • NEJLEPŠÍ CENA A ARCHIV NA 14 DNŮ
Ihned po registraci se strhne odpovídající částka z vaší zadané platební karty a následně vždy jednou za 30 dnů. Pokud stržení neproběhne, budeme vás informovat. Kdykoliv bez omezení můžete platbu zrušit!
Top předplatné - archiv neomezeně
499 Kč
Měsíční členství s neomezeným přístupem k archivu, placeno vždy na 30 dnů dopředu.
 • Zahrnuje minimálně 3 lekce týdně (Zumba Fitness, Cubano Dance, Posilovací lekce)
 • Všechnopárty 1x měsíčně
 • NAVÍC: Přístup do archivu včech lekcí od začátku a možnost se k nim po celou dobu vracet
 • Vždy čerstvé nové lekce plné srandy a pohybu
 • Vše ve FullHD, vhodné i pro vaši Smart televizi
 • TOHLE NENÍ PRO KAŽDÉHO, NEOMEZENÝ ARCHIV
Ihned po registraci se strhne odpovídající částka z vaší zadané platební karty a následně vždy jednou za 30 dnů. Pokud stržení neproběhne, budeme vás informovat. Kdykoliv bez omezení můžete platbu zrušit!
Samostatný archiv pro stávájící předplatitele
600/
1 100 Kč
Stačí si připlatit na 6, nebo 12 měsíců náš archiv
 • Možné zakoupit pouze pokud jste již naším předplatitelem
 • ZÍSKÁTE: Přístup do archivu včech lekcí od začátku a možnost se k nim po celou dobu vracet
 • Všechny ostatní dosavadní výhody vám pochopitelně zůstávají
 • Předplatné za archiv se strhává opakovaně za dané období, dokud jej nezrušíte.
Platba se strhává za vámi vybrané období (půl roku, či rok) z vámi zadané platební karty. Pokud stržení neproběhne, budeme vás informovat.
Kdykoliv bez omezení můžete platbu zrušit!
Platby možné těmito kartami:

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY (A ODPOVĚDI)

Zjistěte vše podstatné, než vstoupíte do programu CVIČKY ONLAJN s Mary a Lůcou

STRHNE SE MI PLATBA KAŽDÝ MĚSÍC?

Platba se strhává automaticky vždy po 30 dnech. Nemusíte se tedy o nic starat a jen si s námi užívat pohyb a zábavu.

CO KDYŽ NESTIHNU ZRUŠIT PLATBU VČAS?

I to se může stát. Ale my chceme, aby náš program pro vás byl zábava a nemuseli jste se strachovat o své peníze. Pokud tedy náhodou nestihnete zrušit platbu na další měsíc, ale nebudete chtít pokračovat, peníze vám samozřejmě vrátíme zpět. 

CO ZNAMENÁ "OBDOBÍ" ZDARMA?

Někdy nabízíme možnost vyzkoušet náš program např. na 14 dnů zdarma, abyste věděli, do čeho jdete. Až po tomto období se vám strhne platba za první měsíc. Když se v průběhu období zdarma rozhodnete, že nebudete chtít pokračovat, stačí dát vědět na info@cvickyonlajn.cz a nic vám strhávat nebudeme.

MÁM PŘÍSTUP KE VŠEM LEKCÍM?

Máte  možnost si vybrat ze dvou variant. V základní levnější variantě máte neomezený přístup k lekcím vždy za celé dva kalendářní týdny zpětně. U dražší varianty máte neomezený přístup ke všem lekcím, které jsme dosud natočily. Nové lekce se nahrávají vždy v pondělí, středu a neděli. Vždy si tak můžete zacvičit skvělou lekci znovu, nebo v čas, který vyhovuje vám. Ale my garantujeme, že budeme přidávat neustále nový obsah.

JAK DLOUHO MI PLATÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA?

Vážíme si toho, že do programu vstupujete v jednotlivých krocích a tedy tato cena platí do odvolání. Znamená to, že cena, kterou zaplatíte v prvním měsíci, bude platit i v těch dalších. Pokud bychom ceny v budoucnu upravovali, budeme vás minimálně měsíc předem informovat.

MŮŽU PLATIT JINAK NEŽ KARTOU?

Bohužel ne. Náš program je nastavený na jednoduchosti, abychom mohli udržet rozumnou cenu. Platba kartou je tudíž nejjednodušším způsobem pro vás i pro nás. Jinak bychom museli platit dodatečné náklady a promítnout je do konečné ceny, což nechceme. 

DO KDY MUSÍM ZRUŠIT PLATBU NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC?

Platbu na další období 30 dnů je třeba zrušit ideálně 5 dnů předem, abychom měli čas i my na její zrušení. Zrušíte ji tak, že nám napíšete na info@cvickyonlajn.cz.

CO KDYŽ SE MI PLATBA NA DALŠÍ MĚSÍC NESTRHNE?

Může se stát, že zrovna na vaší kartě nemáte dostatek prostředků, nebo může být chyba v komunikaci mezi platební bránou a vaší bankou. Nicméně nebojte, jakmile to nastane, platební brána zkouší v řádu dnů platbu strhnout znovu. A pokud ani to nebude úspěšné, dáme vám to obratem vědět e-mailem. O přístup tak nepřijdete.

VIDÍM NA ÚČTU DIVNOU PLATBU OD KAREL JARUŠEK, JE TO PLATBA ZA CVIČKY?

Platby se nyní strhávají přes platební bránu našeho spolupracovníka a dodavatele Karla Jaruška, proto pokud se vám na účtu zobrazí, že jste zaplatili částku obvyklou za Cvičky pod tímto jménem, nelekejte se, nikdo se vám do účtu nenaboural a je to tak v pořádku :-).

KOLIK BUDU PLATIT, KDYŽ ZRUŠÍM PLATBU A PAK BUDU CHTÍT VSTOUPIT ZNOVU?

Platí vždy aktuální ceník. Když vstupujete do programu nyní za výhodnější cenu, tato cena platí po celou dobu, co se vaše platba strhává pravidelně každý měsíc. Pokud se tedy rozhodnete platbu ukončit a například za 2 měsíce začít znovu, budete platit aktuální částku dle ceníku platného v daný okamžik.

CO KDYŽ NĚKOHO DOPORUČÍM?

Program doporučení teprve připravujeme, budeme vás informovat o všech výhodách, které můžete získat, pokud o nás řeknete své kamarádce nebo kolegyni a ta si také zaplatí náš program.

Máte jiný dotaz?

Něco nefunguje, nebo máte specifický dotaz, na který jsme zde neodpověděli? Pak pište na info@cvickyonlajn.cz.
Všechna práva vyhrazená 2020. CVIČKYONLAJN.CZ